Розробка сайтів

Шановні клієнти!

Раді вітати Вас в нашій веб студії. Колектив WEBs STUDIO вже більше дванадцяти років займається створенням та розробкою сайтів та інтернет-магазинів. Ми прагнемо йти в ногу з часом, бо IT технології не стоять на місці, а наші клієнти більш вимогливими. Розробка інтернет-сайту або інтернет-магазину достатньо складний та трудомісткий процес, проте з WEBs STUDIO не не відчуєте труднощів та Ваш проект втілиться легко і доповне Ваш бізнес. Всі етапи створення сайту або інтернет-магазину обговорюються та узгоджуються з замовником, ми враховуємо всі зауваження та побажання. В нашій веб студії можна замовити створення сайту – візитки, звичайного сайту, корпоративного сайту, сайту-каталогу і інтернет-магазину. Ми також виконуємо розробку корпоративного стилю і логотипу. Крім того, всі наші сайти, інтернет-магазини оптимізовані і підготовані до просування в пошукових системах, що дозволяє підвищити впізнавання Вашої компанії та залучити нових клієнтів. Замовляючи сайт у WEBs STUDIO, Ви отримаєте безкоштовне та гарантоване обслуговування після закінченню робіт по проекту. Задача наших спеціалістів створити повноцінний сайт або інтернет-магазин з продуманим дизайном, та з зауваженням специфіки потреб Вашого бізнесу, який дозволить Вашому підприємству вийти на новий рівень розвитку.

Наша веб студія пропонує проектування, створення та модернізацію локальних мереж чи офісної інфраструктури з різними рівнями доступу та включенням серверів різного призначення.

Також у WEBs STUDIO  є можливість надати послуги професійного фотографа. Правильне комерційне фото, вигідно підкреслює ексклюзивність Вашого товару або послуги, від аналогічних пропозицій конкурентів. Створюючи таку композицію кадру, побачивши яку потенційний покупець невідмінно вияве побажання придбати Ваш продукт.

Розуміння потреб замовника та досвід праці з клієнтами будь-якого рівня комп’ютерної грамотності дозволять нам виконати розробку та створення сайтів або інтернет магазинів високої якості за розумної ціни.

Call Now ButtonЗателефонувати